Błękitni Dmosin 97 - strona nieoficjalna

Herb
  • 16 września 2012 - Błękitni vs Włókniarz. Zapraszamy wszystkich kibiców na godzinę 11:00!!

Co trzeba poprawić w naszej drużynie?

Jak myślicie ,które miejsce na koniec rundy zajmie drużyna Błękitnych Dmosin?

Aktualno�ci

Termy Uniejów vs Błękitni Dmosin - Zapowiedź

• autor: Wojciech4, 2012-10-26 20:56

Już jutro czeka nas arcyciekawy mecz pomiędzy Termami Uniejów oraz Błękitnymi Dmosin. Piłkarze LZS będą chcieli podnieść swoje morale po porażce ze Sportem Perfect.

Wprowadzenie:

27 października, 11:30,  boisko w Uniejowie - mecz ósmej kolejki łódzkiej klasy Deyna pomiędzy Termami Uniejów i Błękitnymi Dmosin. Pierwszy mecz obu drużyn w historii klubów.

Historia spotkań:

Nie ma się, co rozpisywać, ponieważ obie ekipy jak do tej pory ze sobą jeszcze nie grały.

Przedstawienie rywala:

Według różnych źródeł najmocniejszym punktem drużyny z Uniejowa jest szybki i zwinny napastnik. Poza tym drużyna jest bliżej nieznana, ale po wynikach widać, że prezentuje przyzwoity poziom.

Sytuacja w tabeli:

Błękitni mając 12 oczek są na czwartym miejscu. Jednak Dmosinianie według innych statystyk ligowych mogą być na trzecim miejscu, ponieważ o miejsce może decydować albo bezpośrednie starcia drużyn, albo ogólny bilans bramek. Tyle samo punktów ma ekipa Kolejarza Łódź.

Termy Uniejów z 10 punktami znajdują się na szóstej pozycji, a więc czeka nas walka o czwarte miejsce w lidze.

Sytuacja kadrowa:

Na meczu powinni się pojawić wszyscy piłkarze, a więc z niecierpliwością czekamy na spotkanie!

Poczynania rywali:

Ciekawie zapowiadają się mecze Kolejarza z Borutą oraz Włókniarza z Bedlnem. Jeżeli Kolejarz wygra z drużyną ze Zgierza, a Błękitni zdobędą trzy punkty w spotkaniu z Termami to może nasz czekać awans na drugie miejsce. Interesujące będą również derby Łodzi, w których zagra Łodzianka ze Sportem Perfect.

Podsumowanie:

Czeka nas ciekawe spotkanie, a faworytem powinni być gospodarze, ponieważ Dmosinianie słabo sobie radzą w wyjazdowych starciach.

Moje typy:

Typowana wyjściowa jedenastka: Gawroński, Ślusarek, Karwacki, Krawczyk, Szatan, Wojcieszek, Piotr Miel., Paweł Miel., Bąba, Kacprzyk, Siatkowski;

Typowany wynik: 2-3 dla Dmosina!

Informacje dla zawodników:

Zbiórka o 8:40 pod gminą w Dmosinie. Obowiązkowo zabrać ze sobą korki, ochraniacze i dowód tożsamości.

Autor: Treść:pozostało znaków:

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Błękitni DmosinKKS Włókniarz Konstantynów Łódzki
Błękitni Dmosin 2:5 KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki
2014-04-02, 17:00:00

oceny zawodników »

PTC Pabianice Błękitni Dmosin
MKS Łodzianka Łódź 1:1 Metalowiec Łódź
KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki Włókniarz Zgierz

zostaw wiadomość
MasterAliK
status Gadu-Gadu

pon.

Błękitni Dmosin 2:5 MKS Łodzianka
Ładowanie...

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.